Sleep Over At Regalia Kuala Lumpur- Private Room

Kuala Lumpur
Homestay Sleep Over At Regalia Kuala Lumpur- Private *
7.9 Baik
11 ulasan

Sleep Over At Regalia Kuala Lumpur- Private Room

Jalan Sultan Ismail, Kuala Lumpur, Malaysia Tunjukkan peta
Sleep Over At Regalia Kuala Lumpur- Private Room di Kuala Lumpur menyediakan tetamu dengan perkhidmatan keselamatan 24 jam dan restoran. Pangsapuri ini terletak 500 meter dari Pusat Membeli-belah Sunway Putra dan hanya 3 km jauhnya dari Kuala Lumpur.
Inap desa terletak di daerah Chow Kit di Kuala Lumpur, 35 minit memandu dari lapangan terbang Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah. Para tetamu juga boleh melawat Tugu Negara, yang terletak 3.2 km dari tempat ini. Beberapa restoran seperti Boss Nasi Lemak dan Riverside Cafe berada dalam jarak 450 meter dari pangsapuri Sleep Over At Regalia Kuala Lumpur- Private Room.
Terdapat bilik-bilik yang dilengkapi dengan televisyen dan kawalan iklim serta ketuhar gelombang mikro, peti sejuk dan peralatan dapur. Bilik mandi dilengkapi dengan bidet, tandas berasingan dan pancuran mandi.
Perhentian bas terdekat, KTM Komuter Putra, berjarak 550 meter jauhnya. Para tetamu boleh menyelam di sebuah kolam renang luaran.
+ Lagi - Kurang
Ciri-ciri utama
  • WiFi percuma
  • Kolam renang
  • Tempat Makan di tapak
  • Penyaman udara
  • + Lagi

Peta

Tarikan pelancong di

Kuala Lumpur
Lapangan terbang
  • Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah Airport - 27 km
Stesen kereta api
  • Old Kuala Lumpur Railway Station - 2.8 km

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Umum

  • Tidak merokok di tempat
  • WiFi percuma
  • Tempat letak kereta
  • Daftar masuk/keluar VIP
  • Keselamatan 24-jam
  • Kedai kopi
  • Pengesan asap

Makan

  • Dapur berkongsi
  • Alat memasak/Dapur
  • Restoran

Riadah & Sukan

  • Kolam infiniti
  • Bilik istirehat/TV

Perkhidmatan

  • Dobi
  • Kedai/perkhidmatan komersil

Kemudahan Bilik

  • Penyaman udara
  • Meja makan
Ciri-ciri utama
  • WiFi percuma
  • Kolam renang
  • Tempat Makan di tapak
  • Penyaman udara

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 15:00 hingga 23:59
Daftar keluar: dari 11:00 hingga 12:00
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Ra 1 Jul
Kh 2 Jul
tetamu
Mencari hotel di Kuala Lumpur